HANS RIPA. olja på duk, strandvy.

4506241. HANS RIPA. olja på duk, strandvy.

Signerad och daterad 1980.
Rammått 78x89cm.

Bruksskick.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1980.
Rammått 78x89cm.

Bruksskick.

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besök: 193