BÄNK, 2 ST, GOTISKA, SNIDADE EK, 1600-TAL (2).

4505569. BÄNK, 2 ST, GOTISKA, SNIDADE EK, 1600-TAL (2).

Efterlängtad med gotiskt mönster, 80cm x 37cm.

allmänna märken och slitage, skav, flisor, vissa klyvningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
Wall 4
Antal besök: 270