SLAGBORD, massivt furu, 1900-talets andra hälft.

4505367. SLAGBORD, massivt furu, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 110 cm
Bredd ca 73 cm
Höjd ca 75 cm
Total längd ca 205 cm.

Bruksslitage. Slagmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 110 cm
Bredd ca 73 cm
Höjd ca 75 cm
Total längd ca 205 cm.

Antal besök: 866