SÅSSKÅL, silver, Frankrike, gustaviansk stil.

450525. SÅSSKÅL, silver, Frankrike, gustaviansk stil.

Längd 18 cm, vikt 171 gram.

Svenska kontroll stämplar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm, vikt 171 gram.

Antal besök: 558