ARMBANDSUR, Pop Swatch, "Soupe Poisson" 1990-tal.

4505193. ARMBANDSUR, Pop Swatch, "Soupe Poisson" 1990-tal.

Läder & plast.
Diameter ca 35 mm.
Armbandets längd 24 cm.

Bruksslitage, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läder & plast.
Diameter ca 35 mm.
Armbandets längd 24 cm.

Antal besök: 125