BOKHYLLA/SKÅP, teak, 1950/60-tal.

450485. BOKHYLLA/SKÅP, teak, 1950/60-tal.

Längd 119 cm
Bredd 42 cm
Höjd ca 162 cm
Utdragbar skrivskiva ( 30 x 75 cm ), 6 lådor samt 1 skåplucka.

Smärre slitage, repor & märken
2 st nycklar medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 119 cm
Bredd 42 cm
Höjd ca 162 cm

2 st nycklar medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 488