BO CRONQVIST. Komposition med segelbåt, färglitografi, signerad.

450477. BO CRONQVIST. Komposition med segelbåt, färglitografi, signerad.

138/250, ramstorlek 37 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 458