OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med kvarn och mölla, olja på duk, tidigt 1900-tal, otydligt signerad.

450435. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med kvarn och mölla, olja på duk, tidigt 1900-tal, otydligt signerad.

51 x 61 cm.

Stora ramskador samt smutsig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 61 cm.

Antal besök: 383