FISKESPÖ, Ron Thomson, 2000-tal.

4504310. FISKESPÖ, Ron Thomson, 2000-tal.

X Symetry 300, 10 feet, 8-36 gram, längd ca 300 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 152