SÄNGSTOMME, 1900-talets andra hälft, teak, rotting.

4504263. SÄNGSTOMME, 1900-talets andra hälft, teak, rotting.

Höjd 37-74 cm.
Bredd 127 cm, för 120 säng
Längd 210 cm.

Bruksslitage, rotting med lagning, rotting med smärre bristning, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37-74 cm.
Bredd 127 cm, för 120 säng
Längd 210 cm.

Antal besök: 402