OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Väggfält, olja på duk, osignerad, 1800-tal.

450420. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Väggfält, olja på duk, osignerad, 1800-tal.

Inramat. OBS! Storleken! 177 x 156 cm. Ramens yttermått 197 x 175 cm.

Omfattade skador, retuscher, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 689