OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Flickan", olja på duk, signerad Lindstedt 1986.

450414. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Flickan", olja på duk, signerad Lindstedt 1986.

65 x 81 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 81 cm.

Antal besök: 570