GUSTAV ARNE. "Trädgården mot kväll", olja på duk, signerad G. Arne.

450411. GUSTAV ARNE. "Trädgården mot kväll", olja på duk, signerad G. Arne.

90 x 63 cm.

Gustav Arne (1925–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 63 cm.

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besök: 1 140