Tre lådor upptill, varav en med fackinredning. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 170 cm, djup 42 cm, höjd ca 90 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage och skador på skiva. Mindre repor och märken.