CATRIN JOHANSSON. "Countryside", färglitografi, signerad C. Johansson.

450366. CATRIN JOHANSSON. "Countryside", färglitografi, signerad C. Johansson.

4/30, ramstorlek 38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

4/30, ramstorlek 38 x 46 cm.

Antal besök: 898