DIVERSE, 4 delar, JÄRNMORTLAR med STÖT, 1800-1900-tal, BORDSUR, Junghans.

45034. DIVERSE, 4 delar, JÄRNMORTLAR med STÖT, 1800-1900-tal, BORDSUR, Junghans.

Höjd ca 14-15 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14-15 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 451