TUBKIKARE, med stativ, mässing,och läder. 1900-talets första hälft.

450337. TUBKIKARE, med stativ, mässing,och läder. 1900-talets första hälft.

höjd 30 cm,
Av mässing och läder ca 75 cm utdragen, hopfälld 40 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 30 cm,

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 570