FRANS NELSON. Landskap med flod, olja på duk, signerad 1923.

450336. FRANS NELSON. Landskap med flod, olja på duk, signerad 1923.

47 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 62 cm.

Antal besök: 1 961