WALDEMAR LORENTZON. Marint motiv, färglitografi, signerad.

450330. WALDEMAR LORENTZON. Marint motiv, färglitografi, signerad.

E.A., ramstorlek 58 x 70 cm.

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

E.A., ramstorlek 58 x 70 cm.

Antal besök: 580