SYMASKIN, Pfaff Verimatic 6085, 1900-tal.

4503104. SYMASKIN, Pfaff Verimatic 6085, 1900-tal.

Med huv.

Bruksskick, ytslitage och ytsmuts, ej funktionstestad
Fotreglage och kablar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med huv.

Fotreglage och kablar saknas.

Antal besök: 260