BOKHYLLA, björk, daterad Nov. 1947.

450293. BOKHYLLA, björk, daterad Nov. 1947.

Längd 120, bredd ca 27, höjd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 497