Utdragbar barvagn/serveringsvagn, teak, Danmark, 1960-tal.

4502513. Utdragbar barvagn/serveringsvagn, teak, Danmark, 1960-tal.

Utdragbar barvagn/serveringsvagn, teak, Danmark, 1960-tal
Mått ca.: h 60 cm, b 74 - 106 cm, djup 49 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, på platser repor, stötar och vattenkransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 153