4502513. Utdragbar barvagn/serveringsvagn, teak, Danmark, 1960-tal.
Utdragbar barvagn/serveringsvagn, teak, Danmark, 1960-tal
Mått ca.: h 60 cm, b 74 - 106 cm, djup 49 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, på platser repor, stötar och vattenkransar.