MÅNSKENSAMPEL, klotformad glaskupa, 1900-tal.

4501762. MÅNSKENSAMPEL, klotformad glaskupa, 1900-tal.

Kupa med relief och blomdekor.
Höjd exkl. kedja 48 cm.

Ej funktionstestad, inga funktionsgarantier lämnas. Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. kedja 48 cm.

Antal besök: 230