BAJONETTER, 2 st, 1900-tal.

BAJONETTER, 2 st, 1900-tal.
4501671. BAJONETTER, 2 st, 1900-tal.

Längd ca 38-39 cm.

Slitage, hack, bucklor.

Tema

Ett samlarhem del 17: Militaria

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 38-39 cm.

Slitage, hack, bucklor.

Tema

Antal besök: 367