REMMARE, 12 st, etikettmärkta Värends konstglas.

450159. REMMARE, 12 st, etikettmärkta Värends konstglas.

Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage. Smärre enstaka nagg.
Ett glas med kraftigare nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18 cm.

Ett glas med kraftigare nagg.

Antal besök: 749