BENGT ÅGREN. Stilleben, olja på duk, signerad.

450127. BENGT ÅGREN. Stilleben, olja på duk, signerad.

ca 52 x 64 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 52 x 64 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 502