SNEDKLAFFSEKRETÄR, björk, 1900-talets första hälft.

4500813. SNEDKLAFFSEKRETÄR, björk, 1900-talets första hälft.

Längd 80, bredd 44, höjd 104 cm.

Nyckel passar ej i lådorna, slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 155