1 st äggkopp, silver, 1846-1860.
Stämplad kattfot IF. (Johan Forsberg 1813-1879)
Höjd ca 6 cm
1 st pokal, silver.
Stämplad ABH kattfot I7 (1911)
Höjd ca 8 cm
Diameter ca 6,5 cm
1 st pokal, silver.
Stämplad kattfot B7 (1904)
Höjd ca 6 cm
1 st lock, silver.
Stämplad kattfot B3 (1808)
Diameter ca 5,5 cm
Total vikt ca 92 gram.
Slitage.
Höjd ca 6 cm
1 st pokal, silver.
Höjd ca 8 cm
Diameter ca 6,5 cm
1 st pokal, silver.
Stämplad kattfot B7 (1904)
Höjd ca 6 cm
1 st lock, silver.
Stämplad kattfot B3 (1808)
Diameter ca 5,5 cm
Total vikt ca 92 gram.
Slitage.