VIKSKÄRM, trä, 1800-tal.

VIKSKÄRM, trä, 1800-tal.
4500699. VIKSKÄRM, trä, 1800-tal.

3 delad, Höjd ca 192 cm, bredd ca 67 cm, total längd ca 201 cm.

Skador, dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, dekorbortfall.

Antal besök: 381