OFFERFAT, porslin, Kina.

OFFERFAT, porslin, Kina.
450046. OFFERFAT, porslin, Kina.

För cermoniellt bruk.
Höjd 3.3 cm. Diameter 13.8 cm.

Spricka. Slitage. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

För cermoniellt bruk.

Spricka. Slitage. Krackelyr.

Antal besök: 779