LJUSPLAFOND, 1900-tal.

LJUSPLAFOND, 1900-tal.
45004. LJUSPLAFOND, 1900-tal.

Diameter ca 43 cm.

Bruksslitage. Prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
45004. LJUSPLAFOND, 1900-tal.

Diameter ca 43 cm.

Bruksslitage. Prismor saknas.

Antal besök: 910