CIGARETTETUI, sterlingsilver, 1900-talets andra hälft.

4500360. CIGARETTETUI, sterlingsilver, 1900-talets andra hälft.

Cigarettetui, sterlingsilver, lock dekorerat med stjärnor, 1900-talets andra hälft.
Stämplad 925 JF kattfot S
Mått ca 8 x 6,5 cm

Vikt ca 96 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 925 JF kattfot S
Mått ca 8 x 6,5 cm

Vikt ca 96 gram.

Ytslitage.

Antal besök: 329