SPEGEL, förgylld, 1900/2000-tal.

450008. SPEGEL, förgylld, 1900/2000-tal.

63 x 47 cm.

Smärre fläckar i glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 47 cm.

Smärre fläckar i glaset.

Antal besök: 332