KAPPA och KLÄNNING, 2 delar, Hobb´s design Marilyn Anselm, England.

450003. KAPPA och KLÄNNING, 2 delar, Hobb´s design Marilyn Anselm, England.

Strl 10. Inköpt på NK under 1980-talet.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 637