TIDNINGSHYLLA, stringmodell, trä & metall, 1960-tal.

4499803. TIDNINGSHYLLA, stringmodell, trä & metall, 1960-tal.

Gavlar, höjd ca 52 cm.
3 st hyllplan, ca 36x78 cm.
Hyllplanen sätts sluttande i gavlarna.

Bruksslitage, lackskav, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar, höjd ca 52 cm.
3 st hyllplan, ca 36x78 cm.

Antal besök: 241