STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1950/60-tal.

449952. STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1950/60-tal.

Stegpall i metall med röda steg. Märkt Verkstads AB Lindqvist Motala. Höjd 60 cm.

Bruksslitage, rött halkskydd med repor, märken och färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 049