SERVERINGSVAGN, med glasskiva, 1900-tal.

449836. SERVERINGSVAGN, med glasskiva, 1900-tal.

Serveringsvagn med glasskiva samt hållare för tre flaskor
Längd 41, bredd 73, höjd 72 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 842