PORTFÖLJ, Amiet, 1900-talets slut.

44982. PORTFÖLJ, Amiet, 1900-talets slut.

Brunt läder. Insidan fodrad med brunt och beige läder samt fack för pennor m.m. Kodlås, märkt Amiet.
41 x 30 x 8 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 30 x 8 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 2 635