KATAPULTSTOL från SAAB J29 "Flygande tunnan".

4498181. KATAPULTSTOL från SAAB J29 "Flygande tunnan".

Höjd 137, bredd 52, djup 55 cm.

Ställvis rostanlupen, ytsmuts, slitage, klädsel för huvudstödet med slitage och krackeleringar. Ej fullständigt genomgången.

Tema

Vapen & Militaria

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Vapen & Militaria

Antal besök: 622