GOLVUR, "Tempus Fugit", Westerstrands, sent 1900-tal.

449803. GOLVUR, "Tempus Fugit", Westerstrands, sent 1900-tal.

Pendel samt lod medföljer. Höjd 198 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 322