VINKYLARE, barockstil, 1900-tal.

44979. VINKYLARE, barockstil, 1900-tal.

Mässing. Dekor av figurscen. Höjd 19, diam 20 cm.

Bucklor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor samt slitage.

Antal besök: 953