VAS, glas, Olle Brozen, Kosta Boda, signerad och numrerad 7040320.

449754. VAS, glas, Olle Brozen, Kosta Boda, signerad och numrerad 7040320.

Höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 052