Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MIRODRAG DJURIC DADO. Människor, litografi nr 114/500, signerad samt daterad 68.
449743. MIRODRAG DJURIC DADO. Människor, litografi nr 114/500, signerad samt daterad 68.
46x29 cm, oramad.
Något gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x29 cm, oramad.
Något gulnad.
Garpenhus Auktioner
451