LITOGRAFIER, 3 st, 1900-tal.

44971. LITOGRAFIER, 3 st, 1900-tal.

Brita Molin "Nyårsstrand", signerad. 49 x 39 cm.
Nikolas Krallis "Hamlet", signerad. 20 x 20 cm.
Okänd konstnär, motiv med kvinna och drakar. 40 x 28 cm.

Molin med fläck på Passpartou.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 050