STOLAR, 1 par, allmoge, 1800-tal.

4497021. STOLAR, 1 par, allmoge, 1800-tal.

Längd 35, bredd 35, höjd 81 cm.

Åldersslitage, kantslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, kantslitage.

Antal besök: 228