VÄGGTELEFON MED LOKALVÄLJARE, L. M. ERICSON.

4496594. VÄGGTELEFON MED LOKALVÄLJARE, L. M. ERICSON.

Ek, bakelit och vitmetall, 1900-talets första hälft, höjd 39, bredd 15 cm.

Bruksslitage, för funktionen garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 285