SOCKERSKÅL MED STRÖARE, 3 delar, nysilver 18/1900-tal.

449657. SOCKERSKÅL MED STRÖARE, 3 delar, nysilver 18/1900-tal.

Sockerskål på fot med rik dekor, höjd 34 cm. 2 st ströare, längd 18 - 21,5 cm.

Bruksslitage, repor, märken, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 501