JÓHANNA BOGA. litografi, "Glasgården".

4496435. JÓHANNA BOGA. litografi, "Glasgården".

Signerad och daterad 1984 samt numrerad.
Rammått 84x64cm.

Bruksskick. Tejpad skada i glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 84x64cm.

Antal besök: 199