BYRÅ, 1900-talets första hälft.

449632. BYRÅ, 1900-talets första hälft.

Betsad furu. Tre lådor. Beslag av mässing. Längd 70. Bredd 37. Höjd 76 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 380