PARKSOFFA, gjutjärn, 1900-tal.

449627. PARKSOFFA, gjutjärn, 1900-tal.

Gavlar av gjutjärn. Sits och rygg av träribbor. Längd ca 125 cm.

Slitage. Ribbor med färgbortfall och torrsprickor. Instabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 460